![Μαίρη Συνατσάκη](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/c1/c159581da3034f65b2e6065284bc829a.jpg?quality=81&404=default&v=3)
Η 5η ημέρα του Δεκέμβρη είναι σημαντική ημέρα για τη Μαίρη Συνατσάκη και τον Ίαν Στρατή, μιας και είναι η ημέρα που ήρθε στον κόσμο η κόρη τους, Ολίβια.
Η μικρή πριν από λίγες ημέρες γιόρτασε τα πρώτα της γενέθλια και η επιχειρηματίας και influencer δημοσίευσε ένα τρυφερό βίντεο με τις πιο όμορφες στιγμές από τον πρώτο χρόνο με την κόρη της.
Το βράδυ της Τετάρτης, η Μαίρη Συνατσάκη θέλησε να ευχαριστήσει για όλες τις ευχές που δέχθηκε για τη μικρή της, δημοσιεύοντας μια φωτογραφία που την έχει αγκαλιά μαζί με τη Ντορέττα Παπαδημητρίου, η οποία θα είναι η νονά της μικρής, αλλά μάς έδειξε και την τούρτα της.
"Οι ευχές σας, τα μηνύματα σας, ο τρόπος που συνεχίζετε να δημιουργείτε όλοι σας ένα πέπλο τρυφερότητας σαν προστασία για την μικρουλενια μας… το ευχαριστώ είναι ελάχιστο μπροστά στην αγάπη αλλά, σας ευχαριστώ", έγραψε στην ανάρτηση η Μαίρη Συνατσάκη.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις για τάσεις και νέα στη Μόδα, Celebrity και Gossip News στο missbloom.gr