![Γωγώ Μαστροκώστα](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/eb/eb8d2b7a04eb4957882fab304412f91a.jpg?quality=81&404=default&v=3)
Η Τραΐανος Δέλλας είναι ο νέος προπονητής της ομάδας ποδοσφαίρου του ΟΦΗ και στον αγώνα της Κυριακής στις κερκίδες βρέθηκαν δύο αρκετά αγαπημένοι άνθρωποι του και συγκεκριμένα η Γωγώ Μαστροκώστα και η κόρη του, Βικτώρια.
Μαμά και κόρη ήταν στις κερκίδες και παρακολούθησαν τον αγώνα της ομάδας της Κρήτης με τον Παναθηναϊκό.
Στη selfie φωτογραφία που δημοσίευσε η Γωγώ Μαστροκώστα βλέπουμε τις δυο τους μαζί με μια φίλη τους. Επιπλέον η ίδια επέλεξε να κάνει μια άκρως εντυπωσιακή εμφάνιση, καθώς φόρεσε ένα άκρως εντυπωσιακό λευκό γούνινο μπουφάν με κουκούλα.
![μαστροκώστα](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/5b/5b6563351d3c47e6a551292d244242a6.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις για τάσεις και νέα στη Μόδα, Celebrity και Gossip News στο missbloom.gr