Celebrities24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, 2020

Dolly Parton Challenge | Οι stars (και οι άγνωστοι stars) υποκύπτουν στη νέα viral εμμονή

Τι είναι το νέο challenge που έχει κατακλύσει το Instagram;

Dolly Parton Challenge | Οι stars (και οι άγνωστοι stars) υποκύπτουν στη νέα viral εμμονή

Ta challenges είναι τα αγαπημένα των χρηστών των social media. Μετά τα kikichallenge και τα chairchallenge, πριν από μερικά 24ωρα ξεκίνησε ένα νέο challenge, το Dolly Parton Challenge.

Όπως καταλαβαίνεις ξεκίνησε από την Dolly Parton, η οποία δημοσίευσε μια φωτογραφία στο Instagram, όπου απεικονίζει σε ένα κολάζ τέσσερις φωτογραφίες προφίλ από τέσσερα διαφορετικά social media. Στο Linkedin είναι μια πιο επίσημη φωτογραφία, στο Facebook μια πιο ουδέτερη, στο Instagram μια πιο καλλιτεχνική και στο Tinder μια πιο αποκαλυπτική.

Ακολουθούν κάποια posts των stars

View this post on Instagram

Inspired by the legendary, @DollyParton! ❤️

A post shared by Viola Davis (@violadavis) on

View this post on Instagram

Follow me on Tinder.

A post shared by Jessica Chastain (@jessicachastain) on

View this post on Instagram

‘@LinkedIn Naomi’👌🏾

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

View this post on Instagram

Get you a guy who can do it all!📱

A post shared by Kyle MacLachlan (@kyle_maclachlan) on

View this post on Instagram

Chefs can get out of the kitchen some times….

A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram) on

View this post on Instagram

Get a guy who will play them all ✨

A post shared by Mark Ruffalo (@markruffalo) on

View this post on Instagram

Yes ma’am, @dollyparton, whatever you say. ♥️

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

View this post on Instagram

Inspired by @dollyparton, of course!

A post shared by Kerry Washington (@kerrywashington) on

View this post on Instagram

Hello Dolly!

A post shared by Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) on

View this post on Instagram

Dolly Parton challenge ❤️

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Τα posts των fans

Και από τα πιο αστεία που κυκλοφορούν εκεί «έξω» 

View this post on Instagram

Get u a pug who can do it all 😉

A post shared by Doug The Pug (@itsdougthepug) on

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Best of network