![κρέμα](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/30/304857381da44bf6987705f79fe05e05.jpg?quality=81&404=default&v=3)
Θαμπή όψη, ρυτίδες έκφρασης, γήρανσης κι αφυδάτωσης, χαλάρωση, καφέ κηλίδες: Αυτά είναι μόνο μερικά από τα συνήθη σημάδια γήρανσης, που απασχολούν τις γυναίκες μετά τα 50. Για να τα καταπολεμήσεις δεν χρειάζεται να υιοθετήσεις κάποια πολύπλοκη ρουτίνα ομορφιάς -αρκεί να εντάξεις στη ρουτίνα σου μία αντιγηραντική κρέμα προσώπου, που να στοχεύει τους "συνήθεις υπόπτους" πίσω από την κουρασμένη και αφυδατωμένη όψη σου. Ακολουθούν 8 από τις καλύτερες επιλογές που μπορείς να κάνεις:
Διάβασε τη συνέχεια στο harpersbazaar.gr
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις για τάσεις και νέα στη Μόδα, Celebrity και Gossip News στο missbloom.gr