Ομορφιά16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, 2020

Bella Hadid και Hailey Bieber φωτογραφίζονται μαζί για καμπάνια του Versace

Οι δύο φίλες είναι τα πρόσωπα της καμπάνιας για το νέο άρωμα του οίκου, Dylan Turquoise.

Bella Hadid και Hailey Bieber φωτογραφίζονται μαζί για καμπάνια του Versace

Η Bella Hadid και η Ηailey Bieber είναι καλές φίλες εδώ και πολλά χρόνια. Πρόσφατα οι δυο τους είχαν την ευκαιρία να δουλέψουν μαζί, πρωταγωνιστώντας στην καμπάνια για το νέο άρωμα του οίκου Versace που βγήκε σήμερα στη δημοσιότητα.

View this post on Instagram

Dylan Turquoise Pour Femme 🐚 introducing the new fragrance for her. @haileybieber encapsulates the young and effortless attitude of today’s Versace girl as she shimmers on the shoreline. View more through the link in bio. #VersaceDylanTurquoise Chief Creative Officer: Donatella Versace @donatella_versace Photographer: Harley Weir @harleyweir Production: Farago Projects @faragoprojects Art Direction: Kevin Tekinel @kevintekinel and Charles Levai @charleslevai Stylist: Jacob K @kjeldgaard1 Hair Stylist: Syd Hayes @sydhayeshair Make-Up Artist: Isamaya Ffrench @isamayaffrench Casting Director: Piergiorgo Del Moro @pg_dmcasting

A post shared by Versace (@versace) on

Τα δύο supermodels φοράνε σέξι μαγιό από τη συλλογή Versace, σε ένα glamorous καλοκαιρινό σκηνικό που στήθηκε στο Cavallo, ένα μικρό νησί που βρίσκεται ανάμεσα στην Κορσική και τη Σαρδηνία.

Το συγκεκριμένο ταξίδι στο νησί αυτό, μάλιστα, είχε τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας, καθώς όταν τα δύο μοντέλα πέταξαν για το Cavallo στα μέσα Ιουνίου υπήρχαν ακόμα αυστηροί περιορισμοί στις μετακινήσεις εξαιτίας του lockdown.

Η Bella Ηadid συνεργάζεται με τον ιταλικό οίκο εδώ και χρόνια, καθώς πρωταγωνιστούσε στην καμπάνια για τις συλλογές Φθινόπωρο/Χειμώνας 2019 και Kith X Versace. Για τη φίλη της όμως, Hailey Bieber, είναι η πρώτη φορά που δουλεύει για τον Versace.

Πηγή: Harpersbazaar.gr

Κεντρική φωτογραφία: Instagram

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΙΑ