![Oikonomakou](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/a1/a18bbdcadeb14d71952ed74add465512.jpg?quality=81&404=default&v=3)
Η Αθηνά Οικονομάκου και η Βάσω Λασκαράκη μετρούν μία πολύχρονη φιλία. Μάλιστα, η Βάσω έχει βαφτίσει τον γιο της Αθηνάς και του Φίλιππου Μιχόπουλου, Μάξιμο και πλέον τις συνδέουν και οικογενειακοί δεσμοί. Η επιχειρηματίας και ηθοποιός μαζί με τη συνάδελφό της και κολλητή της φίλη, είχαν μία βραδινή έξοδο και μοιράστηκαν μία selfie τους μαζί. Η Αθηνά μάλιστα έγραψε στη λεζάντα της: "Το ραντεβού μου".
Μία κρύα βραδιά σαν αυτές που διανύουμε, η Αθηνά φόρεσε ένα μπεζ παλτό που συνδύασε με ένα πορτοκαλί jumper και η Βάσω ένα πλεκτό στο χρώμα της ώχρας με ένα μαύρο παλτό. Οι δύο φίλες πόζαραν χαμολαστές στον φακό.
![Βραδινή έξοδος για την Αθηνά Οικονομάκου με το "date" της](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/e0/e01e0acf22df4aeb9a80dc5601bb1f5a.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις για τάσεις και νέα στη Μόδα, Celebrity και Gossip News στο missbloom.gr