BEAUTY RITUALS
FRENCH GIRL GLOW
POWERED BY LIERAC | FEATURING ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (@MARIAPAPAGEORGIOU)
ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΚΔΟΧΗ ΤΗΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑΣ ΣΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΓΑΛΛΙΔΕΣ
![](/Content/ImagesDatabase/a1/a1c3529ae7ce428390a2aa28b6ca611d.jpg?quality=120)
Για να μπορεί να βγαίνει έξω χωρίς μακιγιάζ αλλά γεμάτη αυτοπεποίθηση με την απόλυτα λαμπερή επιδερμίδα της, η Μαρία Παπαγεωργίου ορκίζεται στα προϊόντα της Lierac.
Read More![](/Content/ImagesDatabase/62/6202c7d866404cb1bef2eaedf9fdc7ac.jpg?quality=120)
Η αγαπημένη της σειρά είναι η Hydragenist, η οποία περιέχει 100% φυσικής προέλευσης υψηλού μοριακού βάρους υαλουρονικό οξύ, το οποίο επαναπυκνώνει εντατικά την επιδερμίδα, ενώ λειαίνει τις γραμμές αφυδάτωσης.
Read More![](/Content/ImagesDatabase/41/4118d0c6ba534d2399c1cac57db434ff.jpg?quality=120)
"Η γεμάτη νερό υφή του serum ενυδάτωσης αναζωογονεί και δροσίζει άμεσα την επιδερμίδα μου, αφήνοντάς την αισθητά πιο ελαστική και λαμπερή".
Read More![](/Content/ImagesDatabase/0c/0cab8f51c2514dd196e7379993ac96b6.jpg?quality=120)
Σειρά έχει η εφαρμογή της κρέμας ματιών Hydragenist με 96% συστατικά φυσικής προέλευσης, η οποία ενυδατώνει άμεσα την επιδερμίδα και λειαίνει τις λεπτές γραμμές ενώ αναζωογονεί και φωτίζει το βλέμμα.
Read More![](/Content/ImagesDatabase/f7/f78b1378cc1d4a9f96d8ce36568dd790.jpg?quality=120)
Η ρουτίνα της ολοκληρώνεται με την refillable Gel-Crème ενυδάτωσης και λάμψης, η οποία γεμίζει την επιδερμίδα με νερό για μια εμφανώς πιο φρέσκια και λαμπερή όψη, χωρίς να αφήνει ίχνη λιπαρότητας.
![](/Content/ImagesDatabase/8c/8c99d474f2e74bfba2956b3266c516d2.jpg?quality=120)
Τελευταίο βήμα του beauty ritual της είναι το άρωμά της. "Λατρεύω τα αρώματα του παριζιάνικου οίκου Roger & Gallet και κυρίως το θηλυκό και κομψό Rose με νότες από τριαντάφυλλο, παιώνια, λευκά άνθη και γάλα αμυγδάλου"
Read More